Hoppa till innehåll

Zbrojarz/Cieśla szalunkowy do Göteborga

Publiceringsdatum
29 juli 2024
Antal tjänster
4
Område
Yrkesroll
Typ av anställning
Hemsida

Denna annons är hämtad från Platsbanken / arbetsformedlingen.se

Arbetsbeskrivning Rozwijamy sie i obecnie poszukujemy zbrojarzy i ciesli szalunkowych do jednego z naszych projektów w Göteborgu i mamy nadzieje, ze chcesz byc czescia naszego zespolu! Jako zbrojarz lub ciesla szalunkowy bedziesz pracowac nad atrakcyjnym projektem, w ramach którego uczestniczymy w budowie Göteborga. Praca wykonywana jest samodzielnie lub w zespole. Jako zatrudniony bedziesz pracowac przy konstrukcjach betonowych róznego typu, obecne sa zbrojenia i odlewy. Na tym projekcie zastosowano systemy szalunkowe Doka. Poszukujemy Panstwa, którzy posiadaja odpowiednie doswiadczenie jako ciesla szalunkowy lub zbrojarz. Erfarenhet Wymagamy: - Minimum 6 lat doswiadczenia jako zbrojarz lub ciesla szalunkowy - Doswiadczenie przy pracy na wiekszych projektach - Doswiadczenie przy pracy na formach DOKA Mile widziane: - Prawo jazdy lat.B - Czytanie rysunku technicznego Lön och anställningsvillkor Zgodnie z umowami zbiorowymi (byggavtalet). Ansökan A-Staffing Construction na biezaco prowadzi proces rekrutacji na to stanowisko, selekcja i rozmowy kwalifikacyjne beda prowadzone z wybranymi kandydatami. Startdatum Natychmiast lub po ustaleniu. Om oss A-Staffing jest czlonkiem Byggföretagen, Instalatörsföretagen i Almega Kompetensföretagen, dzieki czemu mozesz miec pewnosc, ze zawsze masz odpowiednie warunki zatrudnienia i uklad zbiorowy. Od prawie 15 lat zaopatrujemy Szwecje w wykwalifikowanych fachowców w obszarze budowlanym. Jako pracownik A-Staffing mozesz liczyc na nasze zaangazowanie w Ciebie, Twoje zadania i srodowisko pracy. Naszym priorytetem jest otwartosc i dostepnosc, a takze Twoje dobro, zdrowie i bezpieczenstwo. Wszystkim naszym pracownikom oferujemy swiadczenia zdrowotne. Posiadamy równiez certyfikaty jakosci i ochrony srodowiska zgodnie z normami ISO 9001 i 14001. A-Staffing wczesniej nosil nazwe VMP Group, ale w 2021 roku zmieniono jej nazwe. W ramach sieci dzialaja A-Staffing Szwecja AB i A-Staffing Construction AB.

Ansök senast
28 augusti 2024 (24 dagar kvar)