IngressÄr du student och vill arbeta extra vid sidan av dina studier som receptionist i Malmö och Lund?
Vi söker dig som har erfarenhet av liknande yrke sedan tidigare. Du kommer få ta ett stort ansvar och arbeta självständigt efter upplärning, såklart. Låter detta spännande, tveka inte att skicka in din ansökan!
Dina arbetsuppgifterI receptionen är det viktigt att du har en förmåga att skapa goda relationer till ALLA du möter.
Tjänsten är bred men kommer bland annat att innebära:
- Ta emot besökare och hjälpa dem rätt
- Utföra administrativ service som posthantering, lunchbokningar, kopiering, utskrift
- Hålla snyggt i gemensamma ytor
- Koppla samtal
AnsökningDetta är ett konsultuppdrag vilket innebär att du blir anställd av Otiga Sverige på uppdrag av vår kund.
Vi ser fram emot din ansökan så snart som möjligt, urval sker löpande vilket innebär att tjänsten kan komma att tillsättas innan sista ansökningsdag.
Du ansöker genom att klicka på "Sök jobbet", fyll i dina kontaktuppgifter samt bifoga personligt brev och CV.
Vi ser fram emot din ansökan!
Din profilVi söker dig som har ett intresse och erfarenhet av att arbeta med service och kundbemötande. Du är en självgående, lyhörd person som har lätt för att ta egna initiativ och arbeta självständigt. Det är viktigt att du har goda kunskaper i det svenska språket i både tal och skrift. Du lägger stor vikt vid att ge ett professionellt intryck och är bekväm med att vara tydlig och saklig i din kommunikation. För dig är det viktigt att göra det lilla extra för att göra kunden nöjd.
Vi ser att du alltid redo att kavla upp ärmarna. Det är viktigt att du känner dig hemma i Office-paketet.
Körkort är ett krav.
ErbjudandeVi vill att du har en annan huvudsaklig sysselsättning på minst 50%.
Du ska kunna jobba 2-3 pass i veckan och vi ser att du är flexibel då vi ibland behöver snabb hjälp på grund av sjukdom eller annat.
Varierande kontorstider
Vardagar